Veinikursus EUROOPA VEINIPIIRKONNAD (2-le osalejale)

65.00

Maailma veininduse ajalooline süda on Euroopa ja nii eriilmeliste veiniregioonidega ei ole ühtegi teist paika maailmas. Pinnas, mikrokliima ja inimeste oskused on loonud suured erisused selle kontinendi veinide vahel. Euroopa veinipiirkondade töö najal on sajandite jooksul veinidele välja kujunenud erilised kvaliteedistandardid.

Kategooria:

Veinikursus EUROOPA VEINIPIIRKONNAD JA KVALITEEDIKLASSID

Maailma veininduse ajalooline süda on Euroopa ja nii eriilmeliste veiniregioonidega ei ole ühtegi teist paika maailmas. Pinnas, mikrokliima ja inimeste oskused on loonud suured erisused selle kontinendi veinide vahel. Euroopa veinipiirkondade töö najal on sajandite jooksul veinidele välja kujunenud erilised kvaliteedistandardid. Kuna elame kahepäevase autosõidu või kahetunnise lennu kaugusel lähimatest tähtsatest veinipaikadest, on kasulik, kasvõi enne puhkusereisi, end sihtkoha veini teemal asjatundjaks teha. Kursuse teemad: tähtsad veinipiirkonnad ja nende kvaliteedistandardite kujunemine. Degustatsioon.

Kursus sobib osalemiseks neile, kel huvi tutvuda Euroopa veinidega või ideaalne alushariduseks põhjalikema veiniteadmiste kogumisel.

Kestab 2 tundi

KURSUS TOIMUB: Tallinn, Tartu

Kinkekaart kehtib 18 kuud.