Rose Sand1 2019 Weingut Zöhrer Austria

16.60

Kaitstud päritolunimetusega vein

Eeskujulikult tasakaalus roosa vein, milles puudub üleliigne happeteravus või mõrkjad toonid. Marjane ja mahlane; ka kuuma ilmaga jääjahedana serveerides. Sobib nii ajaviitejoogiks, kui erinevate toitude kõrvale, alates snäkkidest ja lõpetades juustudega. Kasulik valik siis, kui pole kindel millist veini roog kõrvale vajab. Doonauäärne Kremstal on Austria premium-veinide tootmise piirkond. Zöhreri veinimaja on pikkade traditsioonidega tootja, mille veinimeister teeb hinnatud tööd.

 

5 laos

Tootekood: 9120013191852 Kategooriad: ,

Viinamarjasordid: Zweigelt, Cabernet Sauvignon, Merlot

Kerge, kuid kindla iseloomuga kevad-suve roosa vein. Mõjub värskendavalt. Kuiv, aga siiski õrna jääksuhkruga, mida täiendab hea happelisus. Maitsetes võib leida erinevaid punaseid marju nagu magusad metsmaasikad, vaarikad, tasakaaluks rabarberit. Sobib iseseisvaks nautimiseks kui ka salatite, pastade, maitsestatud grillliha, heleda liha ning kala kõrvale.

Väike Zöhreri perekond on tegelenud veinitootmisega mitu sajandit. Praegused  kasutusel olevad viinapuud istutati 40-80 aastat tagasi praeguse veinimeistri vanaisa poolt. Zöhreri veinimaja filosoofiaks on roheline ja jätkusuutlik veinitootmine. Välised mõjutajad hoitakse eemale, kasutatakse meetodeid mida orgaanilised talutootjad viljelevad. Oluliseks peetakse maad, kus viinapuud kasvad, oma inimesi ja kõrget veinikvaliteeti.

Kaal 1.2 kg