Riesling Sand1 Weingut Zöhrer 12% 750ml Austria, Kremstal

16.90

Kaitstud päritolunimetusega kergelt kuiv, mineraalne ja värskendav vein

Viinamarjasort: Riesling

Kuiv, õrna mineraalsusega, paraja hapetega, puuviljane vein, mis parimale Rieslingule kohaselt sobib kokku mitmekülgse toiduvalikuga. Eeskujulik vastuvõtu vein. Doonauäärne Kremstal on Austria premium-veinide tootmise piirkond. Zöhreri veinimaja on pikkade traditsioonidega tootja, mille veinimeister teeb hinnatud tööd.

 

3 laos

Kategooriad: ,

Värske ja särava rohekas-kollase värvusega mineraalne kuiv valge vein. Maitses ja lõhnas on tunda aprikoose, virsikuid, kollaseid õunu, tsitruselisi. Mitmetahuline. Sobitub hästi traditsioonilise Eesti toidu, grillitud veiseliha, kala, vürtsikate Aasia, Lähis-Ida toitude kõrvale.

Väike Zöhreri perekond on tegelenud veinitootmisega mitu sajandit. Praegused  kasutusel olevad viinapuud istutati 40-80 aastat tagasi praeguse veinimeistri vanaisa poolt. Zöhreri veinimaja filosoofiaks on roheline ja jätkusuutlik veinitootmine. Välised mõjutajad hoitakse eemale, kasutatakse meetodeid mida orgaanilised talutootjad viljelevad. Oluliseks peetakse maad, kus viinapuud kasvad, oma inimesi ja kõrget veinikvaliteeti.