Päästepakett 3: “Austria tuleb appi 3+2”

50.00

Päästepakett 3: “Austria tuleb appi 3+2”
Maksad 3 eest ja 2 saad lisaks.
Pakett koosneb: 3 Austria veini Sand1 Rose, Riesling, Sand1 Grüner Veltliner ja boonusena TASUTA lisaks 2 veini, millest 1 on Frizandte Rose ja teine KREMS Riesling. Hind 3×16,90=50,70eurot

Laost otsas

Piirkond: Kremstal DAC, Austria

Kõige parema maitsenaudingu saab kui veine jahutada 8°-12° kraadi juurde enne tarbimist. Ideaalsed seltskonnaga nautimiseks.

SAND1 Rose

Kerge, kuid kindla iseloomuga kevad-suve roosa vein. Mõjub värskendavalt. Kuiv, aga siiski õrna jääksuhkruga, mida täiendab hea happelisus. Maitsetes võib leida erinevaid punaseid marju nagu magusad metsmaasikad, vaarikad, tasakaaluks rabarberit. Sobib iseseisvaks nautimiseks kui ka salatite, pastade, maitsestatud grillliha, heleda liha ning kala kõrvale.

Viinamarjasordid: Zweigelt, Cabernet Sauvignon, Merlot

SAND1 Grüner Veltliner

Kuiv ja kerge heleda kuldkollase värvusega valge vein. Fantastilise värskusega. Tasakaalus hapetega. Lõhnas on tunda delikaatseid noote küpsetest banaanidest, maitses lisaks rohelisi õunu, aprikoose, kirevilja. Sobib hästi aperatiiviks. Toidust heleda lihaga, igasuguste kalaroogadega, salatitega.

Viinamarjasort: Grüner Veltliner

FRISANDTÈ Rose

Mulliga meeliülendav kerge jääksuhkruga roosa vein on pärit tootja kõige vanematest viinapuudest. Iga aasta on erinev ning seetõttu on tegemist erinevatest viinamarjasortidest koosneva seguga. Pakub ideaalset värskendust. Lõhnas ja maitses tuleb esile puuviljalisus, eriti hästi on tunda maasikaid ja vaarikaid. Sobib aperatiiviks, kuid ka sealiha, veiseliha, kala, linnuliha toitude kõrvale. Lisaks roheliste juurviljade, näiteks spargliga, ja salatitega.

Viinamarjasort: segu

KREMS Riesling

Värske ja särava rohekas-kollase värvusega mineraalne kuiv valge vein. Maitses ja lõhnas on tunda aprikoose, virsikuid, kollaseid õunu, tsitruselisi. Mitmetahuline. Sobitub hästi traditsioonilise Eesti toidu, grillitud veiseliha, kala, vürtsikate Aasia, Lähis-Ida toitude kõrvale.

Viinamarjasort: Riesling

 

Väike Zöhreri perekond on tegelenud veinitootmisega mitu sajandit. Praegused  kasutusel olevad viinapuud istutati 40-80 aastat tagasi praeguse veinimeistri vanaisa poolt. Zöhreri veinimaja filosoofiaks on roheline ja jätkusuutlik veinitootmine. Välised mõjutajad hoitakse eemale, kasutatakse meetodeid mida mahetalutootjad viljelevad. Oluliseks peetakse maad, kus viinapuud kasvad, oma inimesi ja iga veini kõrget kvaliteeti.