Päästepakett 1 “Time to Relax-veinikursus”

50.00

Päästepakett 1: Ostes veinikursuse kinkekaardi “Time to Relax-veinikursus”saad boonusena kaasa 1 pdl. Austria veini SAND1 Zweigelt. Kinkekaart on väärispuidust ja kehtib 24 kuud.

Laost otsas

 “Time to Relax-veinikursus” kehtib järgmistele veinikursustele:
*Eesti veinide degustatsioon ja hindamine
*Kokteilid
*Grappa, Konjak, Brändi, Rumm
*Oliiviõli ja Balsamiäädikas
*Põnev veinide maailm
*Põnev veinide maailm 2 osa
*Port, Madeira ja Heres
*Vahuvein ja Šampanja
*Veini valmistamine (sh. Eesti viinamarjavein)
*Veini ja toidu kokkusobitamine
*Etikett – JOOGIETIKETT PRAKTIKAS

SAND1 Zweigelt

Tootja: Zöhrer

Piirkond: Kremstal DAC, Austria

Viinamarjasort: Zweigelt

Tootmine: Viinamarjad on korjatud ühest kindlast viinapuude kasvukohast (eng. single vineyard collection). Soovitatav serveerimistemperatuur 14 – 16 °C.

Maitseomadused:

Tume rubiinpunane mahlane punane kuiv vein. Aroomides leidub kirsse, vaarikaid ja erinevaid vürtse. Pehmete tanniinidega ning keskmise happesusega. Väga tasakaalus. Maitsetes domineerivad küpsed punased marjad, eriti maasikad. Sobib väga hästi juua toiduta kui ka toiduga nagu sea-, veise- ja ulukilihaga.

Ülimalt meeldiv austerlane isekeskis kui ka seltskonnaga tarbimiseks!

Soovitus: Kui Sulle meeldivad Pinot Noir või California Zinfandeli veinid, siis soovitame proovida ka antud Austria Zweigelti. Võid leida üllatavalt sarnaseid omadusi ning ka uue lemmiku.

 

Väike Zöhreri perekond on tegelenud veinitootmisega mitu sajandit. Praegused  kasutusel olevad viinapuud istutati 40-80 aastat tagasi praeguse veinimeistri vanaisa poolt. Zöhreri veinimaja filosoofiaks on roheline ja jätkusuutlik veinitootmine. Välised mõjutajad hoitakse eemale, kasutatakse meetodeid mida orgaanilised talutootjad viljelevad. Oluliseks peetakse maad, kus viinapuud kasvad, oma inimesi ja kõrget veinikvaliteeti.