Gemischter Satz Sand1 12% 750ml Weingut Zöhrer Austria, Kremstal

19.90

Kaitstud päritolunimetusega kuiv valge vein

Viinamarjasortide segu

Meeldivalt tasakaalus lõhn ja maitse väljendavad mitmekülgset puuviljasust: õunad, virsikud, tähtvili. Maitse kuiv, mahlane, parajalt tuntava happega. Sobib niisama nautimiseks pokaalhaaval või kokku erinevate pasta-, aiaviljast ja valgest kalast/lihast roogadega. Doonauäärne Kremstal on Austria premium-veinide tootmise piirkond. Zöhreri veinimaja on pikkade traditsioonidega tootja, mille veinimeister teeb hinnatud tööd.

15 laos

Kategooriad: ,

Hele beežikaskollase tooniga kristalne valge kuiv/poolkuiv vein. Lõhnas küpsed rohelised õunad, õitsvad lilled, puuviljane. Nooruslik ja värskendav, šarmante ja puuviljane.

 

Väike Zöhreri perekond on tegelenud veinitootmisega mitu sajandit. Praegused  kasutusel olevad viinapuud istutati 40-80 aastat tagasi praeguse veinimeistri vanaisa poolt. Zöhreri veinimaja filosoofiaks on roheline ja jätkusuutlik veinitootmine. Välised mõjutajad hoitakse eemale, kasutatakse meetodeid mida orgaanilised talutootjad viljelevad. Oluliseks peetakse maad, kus viinapuud kasvad, oma inimesi ja kõrget veinikvaliteeti.